Kocaeli Şap Kurutma Firması
  • Kocaeli şap kurutma firması şap uygulaması sonrası şapın bir an önce kurutulması için şap kurutma cihazı temin etmekte olup kiralama yöntemini size sunmaktadır.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( T. Puan : 67 ) ( Oyveren : 22 ) ( ortalama : 75 )

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması şap uygulaması sonrası şapın bir an önce kurutulması için şap kurutma cihazı temin etmekte olup kiralama yöntemini size sunmaktadır.

İnşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kocaeli şehir merkezi başta olmak üzere, Kandıra, Kartepe, Karamürsel, İzmit, Körfez, Darıca, Çayırova, Dilovası ve Derince ilçelerinde şap kurutma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Kocaeli şap kurutma firması cihaz portföyü içerisinde her türlü büyüklükte ve her türlü ortamda bulunan binalarda şap kurutma hizmeti verebilmektedir.

Farklı özelliklere sahip olan binalarda, her türlü hava ve inşaat koşulunda hizmet verebilecek kalite ve dayanıklılıkta olan kurutma cihazlarımız ile şap kurutma işlemleriniz sandığınızdan daha kolay ve daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Şap kurutma işlemine başlanmadan önce şap atılmış alanın her türlü kir, toz vb. madde ve malzemelerde arındırılması gerekmektedir.

Aksi takdirde kurutma işlemi sırasında bu bahsettiğimiz maddeler şapın üzerine yapışıp kalacak ve görsel olarak kötü bir görüntü oluşmasına neden olacaktır.

Şap uygulaması sadece betonun nemli kalmamasını sağlamamakta aynı zamanda zeminin düz bir zemin olmasına ve parlak olarak görünmesini de sağlamaktadır.

Bu sebeple şap kurutma işlemlerinin en çok yapıldığı binalar arasında, alışveriş merkezleri, kapalı spor salonları, kapalı otoparklar, hastaneler, müzeler, açık otoparklar gelmektedir.

Genellikle bu tür yerler güneş görmedikleri için nemlenme ve rutubetlenme durumları çok olmakta ayrıca zeminin de devamlı temizlenip hasar görmemesi için parlak görünmesini sağladığından dolayı şap atma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Güneş gören alanlar olsa dahi doğal kuruma yöntemi ile sağlıklı olmayarak şap zamanla çatlayacak bu sebeple mutlaka hızlı bir şekilde şap kurutulmak zorundadır.

Ancak yukarıda saymış olduğumuz tüm bu nedenler sadece şap atma işlemi ile gerçekleştirilememektedir.

Şap atma işlemi sonrasında eğer ki herhangi bir kurutma işlemi yapılmaz ya da şapın kendi kendisine kuruması beklenirse şap bir süre kendi formundan uzaklaşmaya, atıldığı betona zarar vermeye başlayacaktır.

Bu durumun önüne geçebilmek için şap atımı işlemi gerçekleştirildikten hemen sonra şap kurutma işlemine geçilmeli ve bu kurutma işlemi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Şap kurutma işlemi sırasında kullanılması zorunlu olan kurutma cihazının seçimi ve özellikleri de şap kurutma kalitesi ile şap kurutma süresinin kısalmasını belirleyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. 

#kocaelişapkurutmafirması #şapkurutmafirması #şapnemalmafirması #şapnemalmakurutmafirması

Kocaeli Şap Kurutma Firması