• Nem Alma Cihazı TTK 400
  • Nem alma cihazı TTK 400 muazzam bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkarken özellikle inşaat projelerinin başarıya ulaşmasında bu nem alma cihazı kullanılır.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( T. Puan : 496 ) ( Oyveren : 146 ) ( ortalama : 85 )

Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem Alma Cihazı TTK 400
Ürün : 14-02-2018 Tarihinde Eklendi
Ürün Üreticisi : Trotec Kurutma Cihazları
Ürün Kategorisi : Trotec Nem Kurutma Cihazları
Nakliye Bilgisi : Sorunuz
Nakliye Notu : İstanbul içi Tarafımızdan Teslim edilmektedir.
Kurulum Bilgisi : Sorunuz
Kurulum Notu : Kurulum Tarafımızdan Yapılmaktadır.
Ödeme Bilgisi : Peşin - Kredi Kartı - Havale
Ödeme Notu : Tüm Ödeme Seçenekleri Mevcut.
Teminat :
Teminat Bedeli :

Nem alma cihazı TTK 400 muazzam bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkarken özellikle inşaat projelerinin başarıya ulaşmasında bu tür kaliteli cihazlar çok önemli bir görevi üstlenmeye devam ediyor.

75 litre gibi olağanüstü bir nem alma kapasitesi ortaya koyan bu kaliteli cihaz çok fazla gürültü çıkarmıyor ve sistemi çalışması ile beraber memnuniyet seviyesini en üst düzeyde karşımıza getiriyor.

Oldukça geniş iç hacimli alanlarda kullanılan TTK 400 nem alma cihazı bu zamana kadar yüksek performans ortaya koymuş ve kullanan insanların memnuniyeti ile sonuçlanan bir çalışma anlayışını temsil etmiştir.

Sağlıklı bir yaşam hayali kuran herkesin öncelikli olarak bulunduğu ortamdaki nemi gözden geçirmesi çok önemlidir.

İnşaatlar sanayi siteleri ve pek çok işletme için bu durum çok büyük bir risk oluşturmaktadır.

Riskleri ortadan kaldırmak ve sorunu gidermek için çözüm şeklinde karşımıza çıkan nem alma teknolojisi sorunları giderme ve problemleri çözme konusunda önemli bir avantaj sağlıyor.

Nem alıcı TTK 400 ile burada avantajınız çok daha fazla olacaktır.

Son derece sağlıklı ve güvenilir bir cihaz olmakla beraber çalışma sistemi oldukça mükemmel olan bu ileri teknolojiyi nem ve rutubet arındırma konusunda kapalı mekânlarda önemli görevler üstlenmeye devam ediyor.

Pek çok inşaat şirketi bu tip cihazları satın alıp problemleri çözmeye kalkarken bireysel girişimciler için kiralık seçenekleri maddi olarak iyi bir çözüm önerisi oluşturuyor ve ortaya koyuyor.

Rahatlıkla elde edeceğiniz kiralık nem alma cihazı TTK 400makul fiyatlarla birlikte kaliteli hizmet için size gereken yardım ve desteği sağlayacaktır.

Nem alma teknolojisini en iyi şekilde destekleyen kaliteli bir firmanın ürün ve hizmet tedariki noktasındaki çalışmaları herkes adına olumlu bir sonuç vermeye devam ediyor.

İsterseniz kendi başınıza nem alma cihazı TTK 400 kiralama girişiminde bulunabilir ve bu kaliteli cihazın uzun vadeli hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz.

Genellikle inşaat ve sanayi tipi araçların yüksek performansı çok iyi biri derken bu cihaz hem performans gösteriyor hem de fazla gürültü çıkarmadan yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

Güvenilir ve kaliteli performans ile insanların tercih edip kullandığı sanayi tipi nem alma cihazı TTK 400 görüntü olarak da mükemmel bir bütünlüğe sahiptir.

Nem alma ve nem kurutma teknolojisi önemli yatırımlar yapıyor ve kaliteli cihazlar bu yatırımın bir karşılığı olarak önümüze geliyor.

Tedarik noktasında yıllardan beri güvenli adresiniz olan firma satılık ve kiralık önerileri ile birlikte size maddi anlamda külfet çıkarmayacak çözümler oluşturmaya devam ediyor.

Son derece verimli ve nitelikli bir teknolojiyi temsil eden nem alma cihazı TTK 400 bu alanda gerçekten insanların bel bağladığı ve umut ettiği bir teknolojiyi gözler önüne sermektedir.

Son derece sağlıklı ve kaliteli olan aynı zamanda dayanıklı yönüyle uzun süre size hizmet edecek olan bu cihazlar rutubet ve nem kurutma teknolojisinin en önemli ayağını oluşturuyor.

Nem Alma Cihazı TTK 400

Satılık ve Kiralık Nem Alma Cihazı TTK 400 : 0530 959 93 30

Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem alma kapasitesi, maks.: 75 litre / 24 saat
470 m³ hacmindeki odalara uygun (nem alma işlemi ve su hasarı restorasyonunda)
940 m³ hacmindeki odalara uygun (nem almada)
Çalışma aralığı, sıcaklık: 0° ila 40°C
Çalışma aralığı, nem: %35 ila %100 bağıl nem
Hava debisi: 420 m³/saat
Giriş voltajı: 230 V / 50 Hz
Maks. güç tüketimi: 1,4 kW
Nominal çalışma akımı: 6,85 A
Ses seviyesi dB (A) (mesafe 3 m): 56
Ağırlık: 42 kg
Hava filtresi: standart
Higrostat: aksesuar
Yoğuşmuş madde pompası: aksesuar
Ebat (U x G x Y): 480 x 510 x 854 mm

Adınız Soyadınız
:
Email Adresiniz
:
Tel No
:
Gsm No
:
Konu Başlığı
:
Konu Ürün Adı
:
Kiralama Bilgileri
:
Kısa Mesajınız
:
Güvenlik Kod
:
Güvenlik Kodu Giriniz
:
Güvenlik Hatırlatması
:
Güvenlik Açısından İp Adresiniz Kayıt Edilmektedir.
<