• Nem Alma Cihazı TTK 200
  • Nem alma cihazı TTK 200 üzerinde çok çalışılmış kaliteli bir cihaz olmakla beraber inşaat ortamlarında rutubet ve nem önleme konusunda yüksek performans verir.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( T. Puan : 552 ) ( Oyveren : 145 ) ( ortalama : 95 )

Nem Alma Cihazı TTK 200

Nem Alma Cihazı TTK 200
Ürün : 14-02-2018 Tarihinde Eklendi
Ürün Üreticisi : Trotec Kurutma Cihazları
Ürün Kategorisi : Trotec Nem Kurutma Cihazları
Nakliye Bilgisi : Sorunuz
Nakliye Notu : İstanbul içi Tarafımızdan Teslim edilmektedir.
Kurulum Bilgisi : Sorunuz
Kurulum Notu : Kurulum Tarafımızdan Yapılmaktadır.
Ödeme Bilgisi : Peşin - Kredi Kartı - Havale
Ödeme Notu : Tüm Ödeme Seçenekleri Mevcut.
Teminat : Teminat Bedeli
Teminat Bedeli : Kredi Kartı Bloke

Nem alma cihazı TTK 200 üzerinde çok çalışılmış kaliteli bir cihaz olmakla beraber inşaat ortamlarında rutubet ve nem önleme konusunda yüksek performans ile çalışmalarını sürdüren sistemi önümüze getiriyor.

İnşaat sektörü çok hareketli günler yaşarken özellikle kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte pek çok inşaatın olanca hızıyla devam ettiğine şahitlik ediyoruz.

İnşaat esnasında nem ve rutubet in ortadan kaldırılması binaların daha sağlıklı bir şekilde inşa edilmesine katkı sağlıyor.

Yüksek performans ve kaliteli çalışma anlayışı ile üretilmiş olan TTK 200 nem alma cihazı kullanılan bütün inşaatlarda olumlu sonuç veren olağanüstü bir sistemi gözler önüne seriyor.

Düzenli yakıt kullanımı ve enerji tasarrufu ile birlikte yüksek performans konusunda bu kaliteli cihaz size pek çok konuda yardımcı olabilir yol gösterebilir.

Çok sayıda inşaat şirketi nem alıcı TTK 200 kullanırken eğer isterseniz siz kendi özel inşaatımız için bu konuda kaliteli cihaz yardımı alabilirsiniz.

Dilerseniz satın alabilir dilerseniz de kiralık olarak bu kaliteli cihazın avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli bir sektör yatırımı şeklinde karşımıza çıkan çalışmalarla beraber gerek satılık olarak gerekse de kiralık olarak bu cihazlara ulaşmak için birçok daha kolay.

Projenin önemli bir sonucu olarak dikkat çeken kiralık nem alma cihazı TTK 200 uygun fiyatlarla beraber siz değerli müşterileri için iyi bir çözüm ve olumlu sonuç oluşturmaya devam ediyor.

Modern dünyanın özellikle inşaat çalışmalarında sektörel gelişimi hızlandıran ürün ve hizmetler ile beraber bu konuda size sunacağı çok önemli cihaz kalitesi gözler önüne geliyor.

Nem alma cihazı TTK 200 kiralama girişimi ile birlikte burada cihaz kalitesini değerlendirmek ve bunu bir fırsata dönüştürmek mümkün.

Betonarme yapılarda nem ve rutubet in zaman içerisinde oluşturduğu problemler can ve mal güvenliği açısından tehdit ortaya koyabilir.

İnşaat emlak sanayi alt yapısında kullanılan bu mükemmel cihaz ile birlikte sorunlarınıza hemen çözüm oluşturmanız mümkündür.

Problem çözme konusunda etkili bir unsuru olan sanayi tipi nem alma cihazı TTK 200 kullanan insanların memnuniyeti ve aynı zamanda güvenli anlamına gelmektedir.

Önemli yatırımlar yapmak suretiyle bu konuda ihtiyaç karşılayan çok sayıda firma gelişmiş cihaz teknolojisi ile birlikte nem alma konusunda insanların yardımcısı olmaya devam ediyor.

Sağlıklı bir şekilde inşa edilmiş binalar ilerleyen zamanlarda mutlu ve mesut insanların yaşadığı mekânları olmaya devam edecek.

Sağlıklı ve nemden arınmış bir mekân için kullanılan nem alma cihazı TTK 200 ise insanlara gerçekten çok büyük yardımda bulunan bir sistemin parçası olarak kabul edilmeye devam edecek.

Rutubet ve nemin zararları saymakla bitmez iyi gibi bu konuda çözüm oluşturacak girişimler yapılıyor ve kaliteli cihazlar nem ve rutubet bulunan ortamları temizlemeye devam ediyor.

Sağlıklı bir yatırım şeklinde görülen bu teknoloji ile birlikte özellikle inşaat ve sanayi işletmelerinde kısa zamanda olumlu sonuç alınıyor.

Nem Alma Cihazı TTK 200

Satılık ve Kiralık Nem Alma Cihazı TTK 200 : 0530 959 93 30

Nem Alma Cihazı TTK 200

Nem Alma Cihazı TTK 200

Nem alma kapasitesi, maks.: 35 litre / 24 saat
250 m³ hacmindeki odalara uygun (nem alma işlemi ve su hasarı restorasyonunda)
500 m³ hacmindeki odalara uygun (nem almada)
Çalışma aralığı, sıcaklık: 0° ila 40°C
Çalışma aralığı, nem: %35 ila %100 bağıl nem
Hava debisi: 230 m³/saat
Giriş voltajı: 230 V / 50 Hz
Maks. güç tüketimi: 0,8 kW
Ses seviyesi dB (A) (mesafe 3 m): 52
Ağırlık: 34 kg
Hava filtresi: standart
Higrostat: aksesuar
Yoğuşmuş madde pompası: aksesuar
Ebat (U x G x Y): 480 x 510 x 720 mm

Adınız Soyadınız
:
Email Adresiniz
:
Tel No
:
Gsm No
:
Konu Başlığı
:
Konu Ürün Adı
:
Kiralama Bilgileri
:
Kısa Mesajınız
:
Güvenlik Kod
:
Güvenlik Kodu Giriniz
:
Güvenlik Hatırlatması
:
Güvenlik Açısından İp Adresiniz Kayıt Edilmektedir.
<