Lütfen Bekleyin... NEMTEK KURUTMA

Nemtek Nem Alma Kurutma

Satılık ve Kiralık Nem Alma Cihazları

Nem Alma Cihazı TTK 100 Nem Alma Cihazı TTK 100 Nem alma cihazı TTK 100 önemli nem alma sisteme sahip kullanışlı bir cihaz olarak karşımıza çıkar ve kullanan herkese güven veren bir teknolojiyi temsil ediyor.
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 200 Nem Alma Cihazı TTK 200 Nem alma cihazı TTK 200 üzerinde çok çalışılmış kaliteli bir cihaz olmakla beraber inşaat ortamlarında rutubet ve nem önleme konusunda yüksek performans verir.
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 350 Nem Alma Cihazı TTK 350 Nem alma cihazı TTK 350 profesyonel bir şekilde çalışan kaliteli cihaz olarak karşımıza çıkarken bu model oldukça geniş nem alma alanlarda etkili bir çözüm olur
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 400 Nem Alma Cihazı TTK 400 Nem alma cihazı TTK 400 muazzam bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkarken özellikle inşaat projelerinin başarıya ulaşmasında bu nem alma cihazı kullanılır.
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 650 Nem Alma Cihazı TTK 650 Nem alma cihazı TTK 650 modern bir görünüme sahip olmakla beraber işlemsel yönün son derece sorunsuz çalışan profesyonel kaliteli bir nem alma kurutma cihazıdır
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 800 Nem Alma Cihazı TTK 800 Nem alma cihazı TTK 800 pratik kullanılan kolay taşınan ve olumlu sonuç veren bir cihaz olarak inşaatlarda gerçekten çözüm aracı şeklinde kendini gösteriyor.
Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 1500 Nem Alma Cihazı TTK 1500 Nem alma cihazı TTK 1500 belki de çok büyük inşaatlarda mükemmel bir nem alma kurutma uygulama proje aracı olarak doğru tercih olduğunu her şekilde gösteriyor.
Devamı

Nem Alma Cihazı CK 350 Nem Alma Cihazı CK 350 Nem alma cihazı CK 350 bulunduğu mekânda her nasıl olursa olsun nem ve rutubet, küf gibi sorunları ortadan kaldırmak için kullanılan mükemmel bir sisteme sahip.
Devamı

Satılık ve Kiralık Isıtıcı Cihazları

5 kw Elektrikli Isıtıcı 5 kw Elektrikli Isıtıcı 5 kw elektrikli ısıtıcı fanlı sisteme sahiptir ve kısa zamanda çok geniş bir alanın ısı veya nem alma ihtiyacını karşılayacak potansiyeli gözlerini sermektedir.
Devamı

10 kw Elektrikli Isıtıcı 10 kw Elektrikli Isıtıcı 10 kw elektrikli ısıtıcı güçlü enerji kullanımı ile birlikte daha geniş bir ortamda profesyonel nem kurutma çözümler üretmek için hazır bir teknolojiyi gösterir
Devamı

15 kw Elektrikli Isıtıcı 15 kw Elektrikli Isıtıcı 15 kw elektrikli ısıtıcı orta derecedeki enerji kullanımı ile birlikte geniş sayılacak iç mekânlarda ısıtma ve nem kurutma çözümü ile nem alma işlemini yapmakta
Devamı

20 kw Elektrikli Isıtıcı 20 kw Elektrikli Isıtıcı 20 kw elektrikli ısıtıcı belki de bu alanda üretilmiş en kaliteli teknoloji cihazlarından biri olarak kendini göstermektedir. inşaat kurutma alanlarında mevcut.
Devamı

25 kw Elektrikli Isıtıcı 25 kw Elektrikli Isıtıcı 25 kw elektrikli ısıtıcı kullandığı yüksek enerji miktarı ile birlikte orta seviyenin biraz daha üstünde sağlıklı nem alma kurutma sonuçu veren bir teknoloji.
Devamı

30 kw Elektrikli Isıtıcı 30 kw Elektrikli Isıtıcı 30 kw elektrikli ısıtıcı enerji seviyesi daha üst düzeyde olan ve çalışma performansı buna bağlı olarak paralellik gösteren bir inşaat nem alma kurutma hizmeti
Devamı

50 kw Elektrikli Isıtıcı 50 kw Elektrikli Isıtıcı 50 kw elektrikli ısıtıcı yüksek enerji potansiyeli ve yüksek nem alma kurutma gücü ile birlikte belki de en geniş kapalı mekânlarda çözüm üretecek bir cihaz.
Devamı