Lütfen Bekleyin... NEMTEK KURUTMA

Ankara İnşaat Nem Alma

Ankara İnşaat Nem Alma

Ankara İnşaat Nem Alma

Her sektörde olduğu gibi Ankara inşaat nem alma sektöründe de siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir.

Özellikle inşaatlarda nem ve ıslaklığın yapım aşamasında iken önlenmesi ve giderilmesi binanın kullanım ömrü ve sağlığı için de oldukça önemlidir.

İnşaatların yapım aşamasında iken nemli ve ıslak kalması bina kullanım aşamasında iken bazı sorunları meydana getirebilir.

Bu sorunların başında da duvarlarda dökülme ilerleyen dönemde de rutubet sorunu meydana gelebilmektedir.

Önemli olan inşaatlarda kurutma işlemi yapılacakken kullanılacak olan doğru nem alma cihazını seçmektir.

İnşaatlarda kullanılan nem alma cihazları ev tipi nem alma cihazlarından farklı özelliklere sahiptir.

Hem ebat olarak hem de etki edeceği alan ve güç kapasitesi olarak inşaat nem alma cihazları farklı olarak tasarlanarak üretilmiştir.

Elektrik ile çalışan inşaat nem alma cihazları nem yoğunluğuna ve ortamdaki alınacak ne seviyesine göre de yine farklılık göstermektedir.

Bunun için kullanacağınız cihazın sizlerin sorununa tam olarak çözüm sunacak özelliklere sahip olması oldukça önemlidir.

Firmamız Ankara inşaat nem kurutma hizmeti sırasında cihazlar ve cihaz kullanımı hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye ve sorunlarına en uygun çözüme göre yönlendirmeye devam etmektedir.  

Her nem alma cihazının hitap ettiği nem oranı daha doğrusu nem aralığı birbirinden farklıdır. İnşaatlarda öncelikli olarak kurutulacak olan zemin, giderilecek olan ıslaklık ya da alınacak olan nem oranı tespit edilmelidir.

Yapılacak bu tespitlerden sonra sizlere en uygun nem alma aralığında çalışan bir cihaz seçmelisiniz.

Nem alma cihazının inşat gibi yarı açık alanlarda kesinlikle alanında uzman kişi ya da kişilerce kurulumunun yapılması ve çalıştırılması gerekmektedir.

Nem alma cihazlarının çalıştırılmasında önemli olan cihazın doğru bir açı ile yerleştirilmesi ve kurulumunun yapılmasıdır.

Ayrıca fazla nem oranına sahip alanlarda daha küçük nem alma oranı olan bir cihazı kullanmanız sizlere çok da verimli sonuçlar veremeyebilir.

Ankara inşaat nem alma firması olarak bizler ile iletişime geçerek inşaat nem alma konusunda her türlü cihaz yardımı ve ekip desteği için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İnşaatlarda bulunan nem oranını kurutma için kullanılan cihaz aynı zamanda sel ve su baskınları gibi durumlarda su hasarının giderilmesi ve kurutulması için de kullanılabilmektedir.

Almak ya da kiralamak istediğiniz cihazın özelliklerini ve hangi alanlarda kullanılabilir olduğunu araştırmalısınız.

Çok yönlü kullanıma sahip olan cihazların sizler için daha avantajlı olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca inşaatlarda kullanılacak olan nem alma cihazı için uygun elektrik akımı ve uygun tesisatın da bulunması gerekmektedir. 

Ankara inşaat nem alma sektöründe kendini kanıtlamış bir firma olarak her türlü sorularınıza cevap bulmak için bizleri arayabilirsiniz.

Yarı açık alanlar olan inşaatlarda betonun veya zeminlerin ve duvarların yapım aşamasında iken kendi halinde kuruması oldukça uzun bir zaman alabilir ve ayrıca bu yöntem de garantili bir kurutma yolu değildir.

Islaklık ve nem betona zaman içerisinde zarar verecek ve betonun ilk günkü yapısının bozulmasına ve çürümesine sebep olacaktır.

Firmamızdan sadece cihaz satın alma değil aynı zamanda inşaat nem alma cihazı kiralama konusunda da hizmet alabilirsiniz.

İnşaat sırasında nem alma ve kurutma işlemi yapılmadığı takdirde bina kullanıma açıldığı zaman ısı yalıtım sistemi bile yapılsa nemden kaynaklı olarak sorunlar meydana gelecektir.

Betonların ve zeminin kurutulmadan bina tamamlanma işleminin yapılması evinizde rutubet sorunun ve duvarlarda terleme sorunun olmasına sebep olacaktır.

İnşaat nem alma cihazı satışı sırasında inşaatınızın nem ve ıslaklık oranının ölçümünün yapılmasını da belirtmelisiniz. Böylece seçeceğiniz nem kurutma cihazı için de doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Ankara inşaat nem alma firması olarak bizler iletişime geçerek nem ölçümü ve inşaat nem kurutma cihazları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

#ankarainşaatnemalma #inşaatnemalma #inşaatkurutma