Lütfen Bekleyin... NEMTEK KURUTMA

Parke Kurutma Cihazı

Parke Kurutma Cihazı

Parke Kurutma Cihazı

Parke kurutma cihazı ile parke öncesi mutlaka beton normal kurutma değerine getirilmeliki parke döşensin. eğer beton kurutulmazsa parke kullanılamaz hale gelir.

Parke nem kurutma cihazı sadece yeni döşeme esnasında yapılan bir uygulama değildir.

Parke kullanım halindeyken su tesisatında çıkan sorunlar ve su kaçakları yüzünden ıslanan parkeler içinde kullanılmaktadır.

Bildiğiniz gibi parke bir yapının olmazsa olmazlarındandır. Parkelerin uzun ömürlü olması içinde kurutma işleminin en etkili şekilde yapılması gerekmektedir.

Parke döşenmeden önce zemin uygulamasından sonra zeminin tamamen kurutulması ve parkenin buna göre döşenmesi gerekmektedir.

Aksi halde parkeler ıslak veya nemli zemine döşendiği takdirde zamanla parkelerde kabarma, küflenme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Bu yüzden kontrollü ve sağlıklı bir şekilde kurutma işlemi yapılabilmesi için mutlaka kurutma cihazının kullanılması gerekiyor.

Parke döşemesi yapılmadan önce zeminin kuruluğundan emin olmak ve parkelerin kesinlikle suya dayanıklı olması gerekmektedir.

Çünkü, parkeler sudan ve nemden kolayca etkilendiği için birçok sorunu da beraberinde getirmektedir.

Eğer parkelerinizde ıslaklık veya nem mevcutsa hemen firmamız ile irtibata geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Üstün performans sağlayan cihazlarımız sayesinde parkelerinizdeki nemden çok kısa sürede kurtulabilir, oluşabilecek diğer sorunların önüne geçebilirsiniz.

Firmamız kiralık parke kurutma cihazı hizmeti vermesinin yanında sağladığı profesyonel destek ile de hizmetinizdedir. Bize dilediğiniz zaman ulaşarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Parke kurutma işlemini doğal yollar ile yaparsanız kısa bir süre sonra aynı sorun ile yeniden karşılaşabilirsiniz. Parkelerinizin dış yüzeyini kurutarak nem sorununu ortadan kaldırmak mümkün değildir.

Parkelerin iç yüzeyinin de sağlıklı olarak kurutulması ve nemden arınana kadar kurutma işlemine devam edilmesi gerekmektedir.

Bütün bunları profesyonel olarak yapmanın tek yolu ise kiralık parke nem kurutma cihazı ile mümkün olmaktadır.

Firmamız aracılığı ile parkelerinizi tamamen kurutarak nemden kesin olarak kurtulabilirsiniz.

İnşaat halindeki yapılarda parke döşenmeden önce zeminin tam anlamı ile kurutulması şarttır.

Hatta parke döşendikten sonra da en az 3-4 gün parkeler yüksek ısı ile kurutularak nemin tamamen atılması sağlanmalıdır.

Eğer bu uygulama yapılmazsa döşenen parkeler kesinlikle uzun ömürlü olmayacak ve akabinde rutubet, küf, pas ve kötü koku gibi sorunları da beraberinde getirecektir.

Bütün bu sorunlara maruz kalmamak için ise parke kurutma işleminin ve onun öncesinde zemin kurutma işleminin pürüzsüz bir şekilde yapılması gerekmektedir.

İşte biz firmamız olarak parkeleriniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Eğer parke kurutma cihazı kiralama firması arıyorsanız firmamız en doğru seçim olacaktır. Yıllara dayanan tecrübemiz ve kaliteli işçiliğimiz ile en çok tercih edilen firmalar arasında lider konumda yer alıyoruz.

Bize gönül rahatlığı ile ulaşarak son teknoloji ile üretilen cihazlarımızdan uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Parke kurutma cihazı denince akla ilk gelen isim olan firmamıza dilediğiniz an ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

#parkekurutmacihazı #parkenemkurutmacihazı #parkekurutma

PARKE KURUTMA CİHAZI