Mazotlu Isıtıcı
  • Mazotlu Isıtıcı ile kurutma ve ısınma işlemleriniz için hem daha az yer kaplayan hem de ses seviyesi olarak oldukça düşük bir sese sahip olan bir cihaz mevcut.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 83 ) ( Oyveren : 32 ) ( ortalama : 65 )

Mazotlu Isıtıcı

Mazotlu ısıtıcı çeşitleri kolay kullanımı ve sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir.

Mazotlu ısıtıcı kullanımında önemli olan depoya dolan mazotun meydana çıkardığı enerji ile elde edilecek ısı enerjisinin oldukça yüksek olmasıdır.

Kiralama hizmetimiz için bulundurduğumuz mazotlu ısıtıcılar özellikle zorlu iş sahalarında kullanım için tercih edilmektedir.

Genellikle mazotlu ısıtıcılarda yaşanılan en büyük problem yakıt kaybı ve sürekli çalışmasına bağlı olarak motorun ısınması veya alev çıkarmasıdır.

Nemtek marka mazotlu ısıtıcılar gerekli olan ve cihaz kullanımına bağlı olarak yaşanabilecek sıkıntılar için üst düzey güvenlik ve emniyet özelliklerine sahiptir.

Böylece devamlı çalıştırmak durumunda kaldığınızda cihaz ile ilgili herhangi bir problem de yaşamayacaksınız. Mazotlu ısıtıcılar bilindiği üzere bacalı olarak sunulmaktadır.

Bunun da önemi mazot yakıtının enerjiye dönüştürülmesine meydana çıkacak olan gazların direkt olarak baca yardımı ile dışarı verilmesidir.  Sadece bir adet yakıt dolum deposu ile sizleri yormadan kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikle mazotlu ısıtıcıların inşaat veya şantiye gibi iş alanlarında kullanılması için ayıca cihazın tekerlekli olarak tasarlanması da ayrı bir taşıma kolaylığı sunmaktadır. Isıtma cihazı seçerken önemli olan yapısının karmaşıklığı değildir.

Bunu da göz önüne alan Nemtek marka mazotlu ısıtıcıları geliştirilen oldukça basit bir yapı ve kullanım üzerinde durmuştur. Bununla birlikte yüksek motor gücü de bu basit yapıdaki ısıtıcının yüksek bir performans sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Mazotlu ısıtıcı kiralama özellikle geçici bir süre kullanımlar için sizlere fiyat konusunda oldukça tasarruf yapmanızı da sağlamaktadır. 

Ayrıca ısı ayarını otomatik olarak bir kez ayarlamanız sayesinde yakıt değişimi yaptığınızda yeniden bir ayarlama yapmanıza da gerek kalmamaktadır.

Mazotlu ısıtıcı için dilerseniz cihaz temini sırasında ek olarak kullanabileceğiniz ürünleri de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bu ürünlerin içerisinde sizlerin de cihaz kullanımında oldukça yardımcının olacak yakıt dolum seviyesini ölçen profesyonel ölçme cihazı yer almaktadır.

Ayrıca baca borusu talebiniz de düşünülerek farklı uzunluklarda olan çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Sadece kiralama hizmeti için üretilen mazotlu ısıtıcı çeşitlerimizden birisi olan ve özellikle kış mevsimlerinde kullanım içi tercih edilen mazotlu ısıtıcıları da kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanarak kiralayabilirsiniz.

Bu profesyonel mazotlu ısıtıcılar özellikle otomotiv sektöründe ve sanayi alanında donma olaylarının yaşanmaması için oldukça büyük makinelerin ısınmasında kullanılmaktadır.

Herhangi bir nem veya buhar meydana getirmemesi de alanda nem sorunun da ortaya çıkmamasını sağlamaktadır.

Kiralık mazotlu ısıtıcı talebiniz için bütün ürünlerimizi ve kullanım alanlarını inceleyerek sizlere uygun olan ürünü talep edebilirsiniz.

Cihaz teslimi ve kurulumunun yanı sıra kiralama hizmetimiz içerisinde kullandığınız ısıtıcılar ile ilgili verim düşüklüğü veya alanda kullanım için yetersizlik gibi sorunlar ile karşılaştığınızda firma olarak yeniden cihaz temini işlemlerinizi de gerçekleştirmekteyiz.

Cihazın kurulumun da oldukça pratik olması aynı cihazın hemen uygulamaya başlaması için sizlere zamandan da tasarruf ettirmektedir.

Mazotlu ısıtıcı kiralama firması olarak bütün ürünlerimizin garantisinin kullandığınız süre boyunca firmamıza ait olduğunu ve yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun için bizimle direkt olarak iletişime geçmenizi belirtmek isteriz.

Tekerlekli özelliği ve dış yapısı ile de engebeli alanlarda ve özellikle merdiven gibi zeminlere rahatlıkla çalışabilmesini sağlamaktadır.

Kurutma ve ısınma işlemleriniz için hem daha az yer kaplayan hem de ses seviyesi olarak oldukça düşük bir desibele sahip olan bir cihaz arıyorsanız Nemtek mazotlu ısıtıcı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Yakıt kullanılarak ısı enerjisi elde eden cihazlarda en önemli özelliklerden birisi de üst düzeyde olması gereken güvenlik sistemleridir.

Bu açıdan bakıldığında çalışması sırasında motorun ısınmaması için yapılan tasarımı mazotlu ısıtıcı kullanımında güvenliği de en üst düzeyde tutmaktadır.

Mazotlu ısıtıcı çeşitlerini kiralamak ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#mazotluısıtıcı #ısıtıcı #kiralıkmazotluısıtıcı