Profesyonel Sıva Kurutma Cihazı
  • Profesyonel Sıva Kurutma cihazı ile sıva kurutma işlemlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve kontrollü bir şekilde yapmakta olup olması gereken kuruma değerine gelir
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 50 ) ( Oyveren : 17 ) ( ortalama : 72.5 )

Profesyonel Sıva Kurutma Cihazı

Profesyonel Sıva Kurutma cihazı ile sıva kurutma işlemlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve kontrollü bir şekilde yapmakta olup olması gereken kuruma değerine getiriyoruz.

Sıva kurutma uygulamasını yapmakta olan firmamız aracılığı ile kurutma cihazımızı dönemsel çalışmalarınızı için kiralayabileceğiniz gibi isterseniz daimî çalışmalarınızda kullanabilmek için satın alabilir ve tüm inşaat işlerinizde sıva kurutmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Diğer olan ısıtıcı cihazlarımız dünya çapında bir kullanım ağına sahip olup özellikle sanayi ve endüstriyel alanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Sıva kurutma işlemi inşaat alanlarında çok önemli bir uygulama olmakla birlikte, sıvanın kurutulamaması ya da kurumaması demek inşaatın geç ilerleyeceğinin bir göstergesi olacaktır.

Sıva yapımında sıvanın yaş olması kaba inşaat halinde olan binanın herhangi bir alanında herhangi bir çalışma yapmaya engel olacaktır.

Bazı müteahhitler masraf açısından doğal kurutma yani güneş ile sıvanın kuruması için inşaat sektörü genelde yaz aylarını tercih etmektedir. Bu sayede güneş ışınlarından faydalanmak hedeflenmiştir.

Ancak bu yöntem son derece sağlıksız bir yöntem olduğu gibi binaya daha fazla zarar vermektedir.

Bu yöntem uygulaması ile yapılan nem alma kurutma işleminde sıva yapılan alanın tamamının aynı anda güneş ışığı ile kavuşması mümkün olmamaktadır.

Sıva olan alanın büyük olması durumunda güneş ışığı ile kurutma yapılırsa bu süreç çok uzar ve günlerce hatta haftalarca kuruma süresi uzamasına neden olacaktır.

Ancak sıva nem kurutma işlemi tahmin edilen kurutma işleminden çok daha az süre de yapılmakta olup aynı zamanda sağlıklı ve kontrollü bir kurutma işlemi olmaktadır.

Nemtek ısıtıcının sıva kurutma işlemini bu kadar kısa sürede yapabilmesinin nedeni hiç ara vermeden çalışabilme özelliğinin olmasıdır.

Sıva nemi kurutma işlemi kurutma cihazı ile yapılırsa kuruma süresi tahmin edilen süreden çok daha kısa sürelerde olması gerektiği gibi bitecektir.

Nemtek ısıtıcı hiç ara vermeden çalışmasına rağmen gövdesinde ve motorunda en ufak bir ısınma meydana gelmeden bu çalışmasını yapmaktadır. 

Bu durum ısıtıcılarının ne kadar yüksek güvenlikle donatıldığının da bir göstergesidir.

Üfleme gücü çok yüksek olan Nemtek kurutucu ve ısıtıcılar hem mazot ile hem de elektrik ile çalışan tipleri mevcuttur.

İki farklı enerji şekli ile çalışmasına rağmen cihazlar arasından kurutma açısından en ufak bir güç farklılığı bulunmamaktadır.

İster yatay ister dikey, istenirse de zemine monte edilerek kullanılabilme özelliğine sahip sıva nemi alma işlemlerinizi çok fazla yer ihtiyacı olmadan rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Isıtıcıların en büyük özelliklerinden biri ise çalışmaya başladığı anda hemen ateşleme sistemini devreye sokması ve büyük bir hızla kurutma işlemine başlayabiliyor olmasıdır.

Bu yöntem ile kurutma işlemine başlaması için herhangi bir şekilde ekstra enerji kaybı yaşanması engellenmektedir.

Sıva kurutma işlemlerinizi kullanacağınız cihaz ile uğraşmadan ve sadece bir kez yapacağınız ayarlar ile kurutma işlemi bitene kadar başka bir işlem yapmayacaksınız.

Cihaz üzerinde bulunan ısı ayarı sabitleme fonksiyonu ile cihaz uzun saatlerde bile aynı sıcaklıkta kurutma işlemi görevini yerine getirebilecektir.

Geniş alanlarda yapacağınız sıva nemi alma çalışmalarında güvenle kullanabileceğiniz kurutma cihazımız 100 metre uzaklığa ısı ve sıcaklık gönderebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sıva nemi alma ve kurutma işleri için firmamız yetkili personeli ile bağlantıya geçmeniz durumunda size en uygun cihaz tavsiyemizi sunarak kolayca kiralama aşaması ve teslimini gerçekleştirecek.

Kiralayacağınız cihazı nasıl kullanmanız gerektiği ve cihazımızın kullanım anında operasyonlarınızda kullanabileceğiniz farklı aparatları teknik elemanlarımız tarafından sizlere verilecektir.

Kurutma cihazımızdan yüksek oranda verim alabilmeniz için gerekli bilgilendirme ve ipuçlarını da teknik personellerimiz sizlere iletmekte olup bu konuda size destek verecektir.

Profesyonel sıva kurutma cihazı ile uygulamanızı hızlı, güvenilir, kontrollü ve sağlıklı bir şekilde yapabilmek için bizi arayınız.

#profesyonelsıvakurutmacihazı #sıvakurutmacihazı #sıvakurutma #sıvanemkurutma #kiralıksıvakurutmacihazı