İnşaat Alanlarında Şap Kurutma
  • İnşaat alanlarında şap kurutma işlemi birden fazla alanda yapılacağından dolayı şap nem alma kurutma cihazlarının taşınabilir olmasından çokça bahsetmiştik.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 71 ) ( Oyveren : 18 ) ( ortalama : 97.5 )

İnşaat Alanlarında Şap Kurutma

İnşaat alanlarında şap kurutma işlemi birden fazla alanda yapılacağından dolayı şap kurutma cihazlarının taşınabilir olmasından bahsetmiştik.

Ancak bu taşıma esnasında şap kurutma cihazları şap atılan alana zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Firmamızdan temin edebileceğiniz şap kurutma cihazlarının tamamı taşınabilir özelliğe sahip olmakla birlikte tekerlekleri kauçuk malzemeden imal edilmiş olup, taşıma esnasında şap atılan alana hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Eğer şap atılan alan normalden geniş bir alan ise bu alanın kurutulması için alanın tamamı eşit parçalara bölünmelidir.

Bu şekilde kurutma işlemi hem daha sağlıklı hem de daha çabuk tamamlanabilir bir hal almaktadır.

Parçalara bölünmüş olan şap atılmış alanın her parçası eşit bir mesafeden eşit süre ile eşit sıcaklıkta kurutulmalıdır.

Aksi takdirde bir tarafın ıslak bir tarafın kuru olma hali ortaya çıkmakta ve bu durumda ilerleyen zamanlarda ıslak olan tarafta kalan nemin kuru olan tarafa dağılmasına neden olup, nemlenme sorununun ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

İnşaat şap kurutma işlemi sırasında önem verilmesi gereken bir başka husus ise kurutma cihazının yoğunlaştırıp suya dönüştürdüğü nemi deposuna hapsetmesi konusudur.

Kurutma cihazlarının deposu bu nem ile dolduğunda çalışmayı otomatik olarak durdurmaktadır.

Eğer herhangi bir kontrol eden kişi cihazın yakınlarında bulunmaz ise tekrar şap atılmış alana gelindiğinde kurutulmamış ve beklemiş bir şap atılmış alan ile karşılaşılabilmekte bu durumda şapın formunu bulmasını engellemektedir.

Bu sebeple özellikle inşaat şap kurutma işlemlerinde tahliye hortumu bağlantısı bulunan şap kurutma cihazlarının tercih edilmesi şap kurutma işleminin hızlandırılmasını ve ekstra kontrole gerek duyulmamasını sağlamaktadır.

Firmamız aracılığıyla ile satın alacağınız, kiralayacağınız şap kurutma cihazlarının tamamında tahliye hortumu kullanma özelliği bulunmaktadır.

Bu özellik sayesinde kurutma cihazının yoğunlaştırıldığı nem suya dönüştürülmekte ve dışarı atılmaktadır.

Nem dışarı atıldığı için deponun içerisinde herhangi bir doluluk söz konusu olmamakta böylece cihaz hem ara vermeden çalışabilmekte hem de ekstra kontrole gerek duymamaktadır.

İnşaat alanlarında şap kurutma uygulaması doğru şap kurutma cihazı ile yapıldığında çok kısa bir zaman diliminde istenilen şekilde tamamlanmaktadır.

Böylelikle şap atılan zemine uygulanacak olan diğer malzemelerde kısa sürede ve güvenle uygulanabilmektedir.

İnşaat alanlarında şap kurutma işlemlerinizin her basamağında yanınızda ve hizmetinizde olmaya hazır olan firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde kurutma cihazınız adresinize kadar teslim edilir.

Gerekli olan her türlü personel ve ekipman desteği firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

İnşaat yapımı çok önemli olup hız ve zaman acısından adeta bir yarış süreci içerinde olunur buna istinaden bizimle çalışan her firma veya birey işini hızlandırır zamandan tasarruf sağlarız.

#inşaatalanlarındaşapkurutma #şapkurutma #inşaatşapkurutma #inşaatkurutma