Kiralık Şap Nem Alma Cihazı
  • Kiralık şap nem alma cihazı satışı ve kiralaması yapmakta olan firmamız inşaat işlemlerinin içerisinde en hassas işlemlerden biri olan şap nemi kurutma işlemi.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 35 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 72.5 )

Kiralık Şap Nem Alma Cihazı

Kiralık şap nem alma cihazı satışı ve kiralaması yapmakta olan firmamız inşaat işlemlerinin içerisinde en hassas işlemlerden biri olan şap nemi kurutma işlemini kısa süre içerisinde ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şap nem alma cihazı kolay kullanımı, üstün özellikleri ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiği kurutma işlemi ile inşaat işlemlerinize hız kazandırmakta ve teslim tarihlerinizi kısaltmaktadır.

Kiralık şap nemi alma cihazı daha çok kısa süreli kurutma işlemlerinde ya da küçük alanları günü birlik kurutma işlemlerinde tercih edilmektedir.

Firmamız aracılığıyla temin edebileceğini kiralık şap kurutma cihazlarımız adresinize kadar teslim edilmekte ve kullanımı hakkında gerekli bilgiler teslim esnasında verilmektedir.

Şap kurutma işlemi şap uygulaması yapılan zeminin daha berrak, pürüzsüz ve düz olması için gerekli olmaktadır. Ancak tüm bu özellikleri sadece şap atımı işlemi yaparak yakalayabilmek mümkün olmamaktadır.

Şap atımı işlemi sonrasında vakit kaybetmeden kurutma işleminin de yapılması şapın istenilen formunu bulmasına yardımcı olmaktadır.

Şap kurutma işleminin bu denli hızlı yapılmasını sağlayan şap kurutma cihazı bu hızı sahip olduğu ara vermeden ve hiç durmadan çalışma özelliğine borçludur.

Şap kurutma cihazları ortamda bulunan şapı yoğunlaştırma yöntemi ile ortamdan uzaklaştırmaktadır. Yoğunlaştırılan nem suya dönüşmekte ve kurutma cihazının deposuna hapsedilmektedir.

Kurutma cihazlarının depoları aynı zamanda sahip oldukları kapasiteyi daha doğru bir ifade ile yok edebilecekleri nem kapasitesini göstermektedir.

Ancak cihazların pek çoğu bu kapasite dolduğunda çalışmayı durdurmakta ve deposunun boşaltılmasının ardından çalışmaya devam etmektedir.

Bu durum güvenlik açısından çok güzel bir uygulama olmakla birlikte işin istenilen seviyede hızlı ve kontrollü yapılmasını engellemektedir.

Ancak firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımızda bu tür bir çalışmayı durdurma söz konusu olmamaktadır.

Cihazın deposunun arka kısmında bulunan çıkış noktasına bağlanacak bir tahliye hortumu ile ortamdan alınan nem dışarıya tahliye edilebilmekte böylece cihaz ara vermeden çalışabilmekte ve ekstra kontrol gerektirmemektedir.

Şap nem alma cihazı kiralama firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin şap neminin kurutmak için tarafımızdan satın aldığınız ya da kiraladığınız cihazları sadece adresinize kadar getirmekle kalmıyor gerektiğinde cihazın konumlandırılması konusunda yardımcı oluyoruz.

Cihazın konumlandırılması şap kurutma işlemi için aslında son derece önemli bir konudur. Şapın sağlıklı bir şekilde kurutulabilmesi için cihazın şap atılmış alanın tamamını görebileceği ve tamamına sıcak hava üfleyebileceği bir alana konumlandırılması gerekmektedir.

Eğer bu konumlandırılma işleminin yapılması alanın büyüklüğü sebebiyle yapılamıyorsa alan eşit bir şekilde parçalara bölünmeli ve bu parçalar eşit sıcaklıkta, eşit uzaklıkta ve eşit sürede kurutulmalıdır.

Buradaki eşitlik ilkesine mutlak suretle riayet edilmelidir. Çünkü bölünen eşit parçalardan bazıları çok bazıları az kurutulursa az kurutulan alanda kalan nem çok kurutulan alanlara hızlı bir şekilde yayılabilmekte ve alanın tamamında yapılmış olan kurutma işlemi çoğu zaman boşa gidebilmektedir.

Kiralık şap nem alma cihazı normal şebeke enerjisi olan 220V ile çalışabilmektedir. Cihazın güçlü motoru ve geniş menfezleri harcanan elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısı enerjisine dönüştürebilmektedir.

Ayrıca kullanılan elektrik enerjisinin tamamı ısı enerjisine dönüştürüldüğünden elektrik kullanımında son derece ekonomik bir cihazdır.

Kurutma cihazlarının kendi kendisine ara vermeden çalışabilmesi cihazın kontrolüne gerek bırakmadığı için ekstra iş gücü maliyetlerine de katlanmanızı engellemektedir.

Ayrıca kurutma işleminin bu şekilde yapılması ilerleyen dönemlerde binanın zemin ve tavan kısımlarında nemlenme ve rutubetlenme olaylarının da görülmemesini sağlayacaktır.

Kiralık şap nem alma cihazı arıyorum sorusunu çevrenize sormanıza artık gerek kalmadı. Firmamızı arayarak adres bilgilerinizi bizimle paylaşarak aradığınız kurutma cihazının ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız sadece şap kurutma cihazı satış ve kiralaması değil aynı zamanda kurutma cihazlarının bakım ve servis hizmetlerini de vermektedir.

Şap kurutma işlemlerinizin hızlı, sağlıklı yapılabilmesi ve bir an önce şapın üzerine uygulanması gereken malzemelerin uygulanmaya başlanabilmesi için kısacası şapınızın bir an önce kuruyabilmesi için hizmet vermekte olan firmamız şap kurutma işleminin her ayağında siz değerli müşterilerimizin en büyük destekçisi olmaktadır.

Kiralık şap nem alma cihazı temini için firmamız ile irtibata geçtiğiniz adres bilgileriniz haricinde şap kurutma işleminizi yapılacağı alanın tahmini büyüklüğünü de bizimle paylaşmanız doğru kapasiteye sahip olan cihazın adresinize kadar getirilmesini sağlayacaktır.

#kiralıkşapnemalmacihazı #şapnemalmacihazı #şapnemalma