Sıva Kurutma Cihazı
  • Sıva kurutma cihazı üreten firmamız piyasada olan sıva nem alma kurutma cihazınından çok üstün bir performansa sahip olmakla beraber nem gibi sorunları yok eder
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 69 ) ( Oyveren : 22 ) ( ortalama : 77.5 )

Sıva Kurutma Cihazı

Sıva kurutma cihazı firmamız tarafından Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Sıva kurutma cihazının kullanıldığı her alanda sağlam ve sağlıklı yapılar elde edilmektedir.

Özellikle inşaat sektöründe tercih edilen sıva nem kurutma cihazı inşaat alanlarında uygulanan sıvanın hızlı kuruması ve inşaat sırasında yapılması gereken diğer işlemlerin hemen bitmesi açısından önemlidir.

Bu şekilde inşaat daha hızlı ilerleyecektir.

Sıva kurutma işlemi sırasında cihazın hızlı sonuç vermesi elbette ki ısı gücüne bağlıdır.

Nem kurutma cihazları yüksek üfleme teknolojisiyle günlerce süren sıva kurutma işini sadece saatler içerisinde bitirebilir.

İnşaat alanlarında sınavın hangi yoğunlukta uygulandığını görmek isterseniz öncelikle binanın kaç kat olduğuna bakmalısınız.

Ancak sıva yapılan alan oldukça geniş olduğundan sınavın üzerinde yer alan nem basit yöntemlerle giderilememektedir. 

Eski zamanlarda sıva kurutma işleminde kullanılan güneş ısısı binanın kurutma işlemlerinin günlerce sürmesine neden oluyordu.

Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte sıva kurutma işlemleri daha kolay yapılmaya başlamıştır.

Nem kurutma cihazları gibi profesyonel ve sağlam cihazlar kullanılmadan kurutulan sıvalar zaman içerisinde deformasyona uğrayarak dökülmektedir.

Bu durumun önüne geçmek için nem kurutma cihazlarından mutlaka yararlanılmalıdır.

Kurutma cihazının sahip olduğu güçlü ısı teknolojisi sıva uygulama alanının büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre süresel değişikliklere uğramaktadır.

Normal olarak bir sıvanın kuruması 120 günden fazla sürmektedir. Ancak kurutma cihazının kullanıldığı alanlarda sıva kurutma işlemleri sadece 30 gün sürmektedir.

Sıva hızlı kuruması diğer yapılandırma işlemlerine de hemen başlanmasını sağlamaktadır.

Sıva nem kurutma cihazlarını kısa dönemlerde kullanmak istiyorsanız bizlerden kiralayabilirsiniz. Ancak uzun dönem aralıklarında kullanacaksanız yine sıva nem kurutma cihazlarını bizden temin edebilirsiniz.

Firmamızdan isteyeceğiniz sıva nem kurutma cihazı kısa süre içerisinde adresine teslim edilecek ve profesyonel ekibimiz tarafından sizlere kullanım talimatları bildirilecektir.

Kiralık sıva kurutma cihazı sipariş ettikten sonra teknik ekibimiz sizlere uyarılar yaparak hem cihazdan daha sağlıklı verim almanızı sağlayacak ve gerekli ayarlamaları yapacaktır.

Bu şekilde kiralık sıva nem kurutma cihazı tarafımızca tüm ayarları yapılmış bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

Sıva nem kurutma cihazları taşınabilir özellikleriyle en geniş alanlarda dahi kullanılmaya elverişlidir. Tekerlekli yapısı ile çok kolay bir şekilde bir alandan diğer alana taşınabilir.

Kolay kurulum sağlandığından teslim alındığı anda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sıva nem kurutma cihazının bir diğer özelliği ise sessiz çalışıyor olmasıdır. Bu şekilde yaşam alanlarınızda ve çalışma alanlarında kimseyi rahatsız etmeden rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cihazınızı çalıştırdıktan sonra hiç kimseden ‘’ rahatsız oluyorum’’ gibi şikâyetler almayacaksınız.

Sıva nem kurutma cihazlarını sabahtan akşama kadar çalıştırsanız da cihazın kontrolü altında bulunan motorun ısınmasına engel olabilirsiniz.

Sıva kurutma cihazı kiralama firması arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Sıva kurutma cihazı tarafımızca sizlere teslim edilecek ve kurulumu yapılacaktır.

#sıvakurutmacihazı #sıvanemkurutmacihazı #sıvakurutma

SIVA KURUTMA CİHAZI