Sıva Kurutma Cihazı Kiralama Firması
  • Sıva kurutma cihazı kiralama firması olarak yapılan sıva işlerinizde kullanabileceğiniz profesyonel kurutma cihazı ile sıva kurutma işlemlerinizi yapmaktayız.
  • Nemtek Nem Alma Firmasi
( Toplam Puan : 26 ) ( Oyveren : 9 ) ( ortalama : 72.5 )

Sıva Kurutma Cihazı Kiralama Firması

Sıva kurutma cihazı kiralama firması olarak yapılan sıva işlerinizde kullanabileceğiniz profesyonel kurutma cihazı ile sıva kurutma işlemlerinizi kısa sürede, kontrollü ve sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sıva kurutma cihazı kiralaması yapmakta olan firmamız yeni inşaat çalışmalarınızda, tadilatlarınızda ve bina yenileme çalışmalarınızda uyguladığınız sıvanızın kurutma işlemlerini yapmakta ayrıca tam olarak kurutulmamış sıvalarınızda oluşan nemlenme sorunlarınıza çözüm olmaktadır.

Sıva kurutma işlemi uygulanması çok kolay olan ancak uygulamada kolaya kaçılan ve masraf edilmek istenmeyen bir iş olarak dikkat çekmektedir.

Hâlbuki sıva kurutma işleminin sağlıklı yapılmaması demek binanın normalden daha az ayakta kalacağı anlamına gelmektedir.

Özellikle yeni yapılan binalarda uygulanan sıva uygulaması çoğu zaman eski yöntemler diye adlandırdığımız güneş ışığı ile kurutma ile kurutulmaktadır.

Bu kurutma yöntemi ilk bakışta ne kadar doğal bir kurutma yöntemi olarak gözükse de aslında sıvaya hiçbir etkisi olmayan bir kurutma yöntemidir.

Güneş ışınları sıva yapılan alanın her tarafına eşit olarak dağılmamakta olduğundan dolayı bir tarafa yapılan sıva çok iyi kurumasına rağmen diğer tarafa yapılan sıva kurumamakta ve yaş kalmaktadır.

Bu durumda sıvanın bir kısmının üzerinde çalışılabiliyor iken diğer kısmında çalışılamamasına neden olmakta ve inşaatın işleyişi aksamaktadır.

Firmamız aracılığı ile kiralama yapabileceğiniz sıva kurutma cihazlarımızda böyle bir risk asla bulunmamaktadır.

Sıva kurutma cihazımız yüksek üfleme teknolojisi ile aralıksız çalışabilme özelliği ile tüm sıva yapılan alanınızı aynı derecede kuruluk ile kurutmakta ve kesinlikle yaş bir alanının kalmamasını sağlamaktadır.

Kiralık sıva kurutma cihazı olarak da adlandırabileceğimiz cihazımız yukarıda değindiğimiz gibi eski yöntemlerin kullanılması sebebiyle yaş kalan sıvada oluşabilecek nemlenme sorununa da çözüm olmakta ve nemlenme olayını boyutu ne olursa olsun ortadan kaldırmaktadır.

Kiralık sıva nem kurutma cihazları pek çok özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamakta olup özellikleri aşağıda sunuyoruz.

Bu özellikleri sıralarsak;

* Yüksek üfleme gücü sayesinde çabuk ve kısa sürede kurutma işlemi yapar

* Hiç ara vermeden aynı ve yüksek bir performans ile çalışabilme özelliği mevcut

* Taşınabilme özelliği ile farklı alanlarda ekstra bir güç kullanmadan tekerlekleri sayesinde kolay bir şekilde taşınabilme

* Zorlu çalışma şartlarına ve zorlu hava koşullarına dayanıklı ve sağlamlığı mevcut

* Sessiz çalışır minimum gürültü çıkarır

* Uzun süre ara vermeden çalışma özelliğine rağmen motorunun ısınması özelliği

* Yüksek güvenlikli bir cihaz olması

* Sıva kurutma veya sıva da oluşan nemi kurutma işlemlerini kısa sürede ve sağlıklı yapabilmesi

şeklinde sıralayabiliriz.

Sıva kurutma cihazları aynı zamanda restorasyon yapılan binalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Binanın restorasyon çalışmasına girmesinin sebepleri arasında en önemli sebep olarak duvarlarının ve tavanının nem alması gelmektedir.

Bu nem alma olayı zamanlar duvarlarda ve tavanda sıvaların dökülmesine ve ortaya kötü görüntüler ile kötü bir koku çıkmasına sebep olmaktadır.

İşte bu kötü görüntü ve kötü kokuyu ortamdan uzaklaştırabilmek adına duvarlarda ve tavanda bulunan sıvalar kazınarak yeniden sıva işlemi gerçekleştirilir.

Bu sıva işleminden sonra sıva nem kurutma cihazı ile kurutma işlemi kontrollü, hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilirse duvarlarda ve tavanda bir daha nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimali oldukça düşük olmaktadır.

Sıva nemi kurutma cihazı genelde iki farklı enerji ile çalışmaktadır. Bunlardan ilki olan mazotlu sıva nemi kurutma cihazı elektrik enerjisi kullanılamayan ya da kullanıldığında belli riskler oluşturan alanlarda kullanılmaktadır.

Hiç ara vermeden çalışma özelliği ile kısa sürede sıvalarınızı kurutabilmektedir. Bir diğer özelliği ise çalışırken yakıt dolumu yapılabilmesine izin vermesidir.

Çalışırken yakıt dolumu için gerekli aparatlar cihazı satın aldığınızda firmamız tarafından sizlere verilecektir.

Kiralık sıva nem kurutma cihazı teminini firmamızdan yaptığınız takdirde cihazınız adresinize kadar teslim edilmekte olup, teslim esnasında teknik personellerimiz tarafından cihazımızı nasıl kullanacağınız uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

Ayrıca cihazdan maksimum verim alabilmeniz için önemli ipuçları tarafınızla paylaşılmakta ve cihazın kullanımı sırasında tarafınıza gerekecek olan aparatlarda cihaz teslimi sırasında teslim edilmekte ve cihaz kullanıma hazır şekilde bırakılmaktadır.  

Sıva kurutma cihazı kiralama firması olarak cihazlarımızın üstün özelliklerine güvenmekteyiz.

Her türlü sıva kurutma, sıva nemi kurutma ve evlerinizde yaşayabileceğiniz nem kurutma sorunlarınıza kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde müdahale edebilmeniz için tüm cihaz parkurumuz ile hizmetinizdeyiz.

#sıvakurutmacihazıkiralamafirması #sıvakurutmacihazı #sıvakurutma #sıvanemkurutma